Son Yazı

örgü bolero modelleri

admin 01 Eyl 2015 0 Yorum

Örgü bolero modelleri özgün olmak isteyen hanımların tercihleri arasında bulunan örgü bolerolar, hafif serin gecelerde tercih edilebilecek kıyafetler arasındadır. Renk renk, çeşit çeşit yapılabilme imkanına sahip olan bu kıyafetler, farklı tarzı yakalayabilme imkanını vermektedir.

Şiş ve tığ ile kolayca örülebilen bolerolar, değişik motiflerde örüldüğünde de çeşidi arttırmakla kalmayıp hoş görüntüler elde etme imkanını da yaratmaktadır. Sade tarzın yanı sıra, boleroların örüldükten sonra üzerine eklenebilecek keçe, taş gibi aksesuarlarla daha da gösterişli bir hale bürünmeye yardımcı olacaktır. Sadece hanımlar için değil çocuklar için de yapılmakta olan bolerolar, tamamen tığ ile işlendiğinde çok kibar bir görünüm elde etmeye olanak sağlayacaktır.

Değişik modellerde yapılabilen örgü bolerolar, ip ile bağlanabilir ya da iki tarftan sarkan kumaş parçası ile de birleştirilebilir. Kişinin tamamen tarzına ve zevkine bırakılan bu modeller, farklı renkteki yün ipliklerin karıştırılması ile de değişik tarzda bolero oluşmasını sağlamaktadır. İçe giyilen yakası açık, dar bir bluzun üstüne giyilebilecek örgü bolerolar yine bu sonbaharda da tercihler arasında gelmektedir.

Yorum Yap

Sosyal Ağ'larda Biz

Telif Hakkı 2015 © Fiyasko. Tüm Hakları Saklıdır.