Son Yazı

örgü bere modelleri

admin 02 Eyl 2015 0 Yorum

Örgü bere modelleri kış mevsiminde kolayca örülen bereler, her kış olduğu gibi bu kış da oldukça moda. Lastik örgü bere, pirinç örgü bere ve düz örgü bere gibi çeşitli modellere sahip olan örgü bereler bu kış da seçilenler arasındadır. Kişinin kendi zevkine bırakılan örgü berelerin bir kısmına iliştirilen ponpon da bereye oldukça hava katmakta olup bu kış tercihleri arasında yine yerini korumaktadır.

Renk olarak baktığımızda ise genellikle siyah ve gri gibi koyu renkte örülen berelerin yanı sıra rengarenk oluşturulan bereler de dikkat çekmektedir. Salaş kıyafetler ile tercih edilebilecek bu örgü bereler, kışın hem rahat hem de şık bir görünüme sahip olunmasını sağlayacaktır.

Ponponun yanı sıra yine örgü ile yapılacak çiçek, yıldız gibi süsler de berlerin bir tarafına iliştirildiğinde bereye özgün bir hal katmada yardımcı olacaktır. Bu tür berelerin altına giyilecek uzun ve kalın bir ceket ve az topuklu botlar da hem rahatlığı devam ettirecek hem de salaş biçimde olan tarzın devamını sağlayacaktır.

Yorum Yap

Sosyal Ağ'larda Biz

Telif Hakkı 2015 © Fiyasko. Tüm Hakları Saklıdır.