Son Yazı

çocuk patik modelleri

admin 05 Eyl 2015 0 Yorum

Çocuk patik modelleri minik ayakları soğuk günlerde ısıtmak için kendi el emeğiniz olan yumuşacık patikler kullanılabilir. Yumuşacık yünlerle ördüğünüz bebek patikleri hava aldığı için bebeğiniz için hem sıhhatli hem rahatlatıcı olacaktır. İşte soğuk kış ayları için miniklere örgü patikler.

Örgü patiklerin düşünüldüğü gibi örmesi öyle zor değildir. Piyasada bebekler için üretilen özel bebek yünlerini kullanarak hem kız hem de erkek bebeklerinize rengârenk patikler örebilirsiniz.

Son yıllarda çok moda olan bir diğer bebek patiği de krokodil bebek patiğidir. 14 zincirle tabandan başlanır. Üst kısma geçince bir sıra ikili trabzan örülür. İkinci sırada yine ikili trabzan ama alttaki trabzanın üstünden değilde arasından alınır. Bir önden bir arkadan beşinci sırada burun kısmından kesim yapmaya başlanır, üç sıra daha burunda kesme yapılarak bitirilir. Bilek kısmı bir ikili trabzan çekilir. Bir zincir aynı yere bir kere daha batırılır. Üç tel arayla aynı devam eder. Bir dahaki sırada çektiğimiz trabzanların beş defa yine trabzan çekilir. Kolay gelsin hanımlar.

Yorum Yap

Sosyal Ağ'larda Biz

Telif Hakkı 2015 © Fiyasko. Tüm Hakları Saklıdır.