Son Yazı

Abiye kıyafet modelleri

admin 06 Ağu 2015 0 Yorum

Abiye kıyafet modelleri moda akımları her geçen gün değişmekte ve farklı tasarımlar takipçilere sunulmaktadır. Kıyafet tasarımcılarının en çok çalıştığı kıyafet modellerinden birisi de abiye kıyafet modelleridir. Abiye kıyafetler özel günlerde sıkça tercih edilen ve gösterişli şık elbiseler olup birçok tasarımcı ve tüketici tarafından tercih edilen kıyafetlerdir. Abiye kıyafetlerin tasarımı Avrupa ülkelerinde başlamış ve dünyaya yayılmıştır. Genellikle bayanların tercih ettiği uzun ve farklı gösterişli görünen kumaşlar ile dikilen abiye kıyafetler son dönemin en revaçta moda akımını oluşturmaktadır.

Günümüzde abiye kıyafetler her kesimden insana ve bütçesine uygun fiyatlar ile hitap etmektedir. Abiye kıyafet modelleri sunulacak yere ve kişiye göre değişim göstermektedir. Abiye seçimi dikkat gerektiren bir iş olup modaevleri bu konuda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Abiye kıyafet seçerken önemli olan vücuda olan uygunluğudur. Dışarıdan görülen bir modeli denemekte fayda vardır.

2015 yılının abiye modasında, tasarımcılar farklı detaylarla eşlik eden abiye modellerine yeni renkler katarak vitrinleri süslemişler. Straplez kesim abiye kıyafetler ve dantel detayı bu senenin modası içindedir.

Yorum Yap

Sosyal Ağ'larda Biz

Telif Hakkı 2015 © Fiyasko. Tüm Hakları Saklıdır.